فرناندز: تن‌هاخ انضباط پپ و کلوپ را به منچستر آورده است

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، منچستر یونایتد پس از یک شروع ضعیف در لیگ جزیره که با دو شکست همراه بود، با ۴ برد متوالی توانسته است در جدول رده‌بندی فاصله را با تیم‌های مدعی کمتر کند. یونایتد در حال حاضر با یک بازی معوقه و کسب ۱۲ امتیاز از ۴ بازی در رده پنجم لیگ و در فاصله ۶ امتیازی با صدر قرار دارد.

نتایجی که سبب شد تا اریک تن‌هاخ هلندی روی نیمکت یونایتد نفس راحتی بکشد و شک و تردیدی که در ابتدای شروع کارش در دل مالکان منچستر انداخته بود را از بین ببرد.

برونو فرناندز هافبک پرتغالی یونایتد در مصاحبه‌ای که با سایت اتلتیک داشت، با تمجید از تن هاخ گفت: تن هاخ یک ایده و یک سبک دارد. شما باید از قوانین او پیروی کنید. او در این مورد سختگیر است و من این را دوست دارم. او نظم و انضباط را به ارمغان آورده است، چیزی که فکر می‌کنم در گذشته از دست داده بودیم.

وی افزود: این همان کاری است که سال‌هاست پپ و کلوپ انجام می‌دهند.

اگر چه فرناندز که در هر چهار پیروزی کاپیتان یونایتد بود، احساس می‌کند که تن هاخ به زمان نیاز دارد، در عین حال فکر می‌کند که باشگاه تحت هدایت این مربی ۵۲ ساله در مسیر درستی قرار دارد.

فرناندز اظهار داشت: من دیدم که سرمربی در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که ما نمی‌خواهیم بازیکنان را فقط به خاطر نام‌شان جذب کنیم، بلکه می‌خواهیم بازیکنان مناسب را برای هدفمان، به خدمت بگیریم. این چیزی است که باشگاه به آن نیاز دارد.

وی تاکید کرد: ما هنوز هم جا برای پیشرفت داریم و تن هاخ به زمان نیاز دارد تا با ایده‌هایی که برای بازی‌ها دارد، بهترین بازی را از ما بگیرد. من معتقدم که با او به نقطه‌ای می‌رسیم که به عنوان یک تیم تثبیت شده، و همه در یک سطح باشند.

فرناندز: تن‌هاخ انضباط پپ و کلوپ را به منچستر آورده است