فرناندز: از پیروزی خوشحالم اما بازیکنانم تمرکز نداشتند

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، «مانوئل مونتایا فرناندز» چهارشنبه شب پس از پیروزی برابر هند در رقابت‌های هندبال قهرمانی آسیا در گفت‌گویی اظهار کرد: در وهله نخست هدف اولیه تیم این بود که می‌خواستیم مانند بازی دیروز با اختلاف زیاد پیروز شویم، اما تفاوتی که این دیدار با بازی دیروز داشت این بود که این پیروزی برد شیرینی نبود و من از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم.

وی افزود: بازیکنانم تمرکز لازم را در این بازی نداشتند و به عنوان سرمربی کار بیشتری از نمایش امروز برابر هند از بازیکنانم می‌خواهم. این برد اصلا برای من دلچسب نبود.

فرناندز درباره بازی تیم ملی هند هم گفت: تیم هند و بخصوص بازیکن شماره ۳ این تیم بیشتر از موقعیت یک در برابر یک استفاده می‌کرد و مساله مهم این است که نمی‌توانم به تیمم اجازه بدهم دائما در این موقعیت شکست بخورد.

وی ادامه داد: من به عنوان سرمربی واقعا می‌خواهم تیمم با صد درصد توانش کار کند اما اتفاقی که در بازی امروز افتاد این بود که بازیکنانم تمرکز لازم را نداشتند و با ۶۰ درصد توان خود کار کردند بنابراین مجبور شدم سیستم بازی را تغییر دهم و حتی بازیکن تعویض کنم. نباید اجازه بدهیم برای بازی‌های آینده این اتفاق بیفتد.

فرناندز خاطرنشان کرد: از این برد مانند تمام پیروزی‌ها خوشحالم اما مساله مهم شیوه و نحوه بردن است. من دوست دارم پیروزی‌های تیم در قالب فلسفه تاکتیکی که می‌خواهم باشد و انتظاری که از تیمم دارم این است روند یکنواختی داشته باشد و با این روند به پیروزی برسد. وقتی تیمی روند یکنواخت داشته باشد قابل اتکا و اطمینان می‌شود و من می‌خواهم تیمم با این سبک بازی کند.

وی در پایان گفت: حتی اگر تیمی با این سبک خوب بازی کند و شکست بخورد به عنوان مربی به تیمم افتخار می‌کنم و من همیشه می‌خواهم به تیمم افتخار کنم.

تیم ملی هندبال ایران در دومین بازی خود در مسابقات هندبال قهرمانی آسیا با نتیجه ۴۲_۲۹ برابر هند به برتری رسید.

فرناندز: از پیروزی خوشحالم اما بازیکنانم تمرکز نداشتند