در نشست مشترک با اعضای کمیسیون ورزشکاران مشکلات را حل می‌کنیم

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر، به دنبال برگزاری نشست خبری ورزشکارانی که حضور در جلسات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک را تحریم کرده‌اند رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان در حاشیه افتتاح سالن بدنسازی فدراسیون قایقرانی به سوالات خبرنگاران پاسخ داد و نسبت به این مسئله واکنش نشان داد.

رئیس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه از اصحاب رسانه تقاضا دارم وارد مباحث حاشیه‌ای نشوند، گفت: همه اعضای کمیسیون ورزشکاران را به جلسه مشترک دعوت می‌کنیم تا مسائل را حل کنیم اما کمیته ملی المپیک هر کاری انجام داده در چارچوب قانون بوده است.

وی ادامه داد: اگر مشکلی وجود داشته باشد، در خانواده با گفت‌وگو قابل حل است. همه آنها قهرمانان ملی و مورد حمایت کمیته ملی المپیک هستند. هیچ دخالتی در انتخابات کمیسیون ورزشکاران نداشتیم و رقابت کردن هم طبیعی است. طبیعتاً کسی رأی آورده خوشحال و کسی که رأی نیاورده ناراحت است، اما نباید زبان توهین داشته باشیم. همه قهرمانان ایران زمین هستند و همه عزیزان را دعوت می‌کنیم تا در یک فضای اخلاقی، گفت‌وگو و موضوعات را حل کنیم.

صالحی امیری در پاسخ به این پرسش که «احسان حدادی گفته تهدید شده است و آیا شما از آن اطلاع دارید یا خیر؟»، تصریح کرد: من اطلاعی ندارم و به عنوان رئیس کمیته ملی المپیک من و همکارانم هر چه انجام داده‌ایم در چهارچوب قانون و اساسنامه بوده است. هر کسی اعتراضی دارد باید به ما و IOC منعکس کند اما تا امروز کسی با ما و کمیته بین‌المللی المپیک مکاتبه نکرده است. تمام کسانی که در نشست خبری بودند و کسانی که حضور نداشتند همه فرزندان ایران هستند با کسی مناقشه نداریم و همه عزیزان را به جلسه مشترک دعوت می‌کنیم و دغدغه‌ها حل می‌شود.

در نشست مشترک با اعضای کمیسیون ورزشکاران مشکلات را حل می‌کنیم