اتفاقاتی در والیبال ایران رخ می‌دهد که در هیچ جای دنیا نمی‌بینیم

خبرگزاری مهر:

ناصر شهنازی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر درباره یازده هفته برگزارشده مسابقات لیگ برتر و شرایط تیمش گفت: ابتدا درگذشت علیرضا پیشیاره را به جامعه والیبال تسلیت می گویم. مرد زحمت‌کشی را از دست دادیم . هدف‌گذاری تیم سایپا از ابتدا مشخص بود طبق اهداف تیم برنامه‌ریزی و تمرین کردیم. با توجه به بودجه‌ی در نظر گرفته بازیکنان مدنظر را جذب و بازی‌های تدارکاتی انجام شد.

وی افزود: از نظر بازی، تیم بازی‌های تماشاگرپسندی ارائه داد و همه کارشناسان به این اذعان دارند اما درنتیجه متفاوت با خواسته‌هایمان عمل کردیم. تنها ۳ برد به دست آوردیم که می‌توانستیم بردهای بیشتری کسب کنیم.

سرمربی تیم والیبال سایپا ادامه داد: فشارهای روانی روی تیم حاکم بود، از زمانی‌که این فشارها برداشته شد شرایط تیم بهبود یافت و توانستیم ۲ برد به دست آوریم و مقابل تیم‌های شهداب یزد و سپاهان نیز نمایش قابل‌قبولی ارائه دادیم. از امروز نیز تمرینات خود را آغاز می‌کنیم و برای ۲ بازی آخر فصل آماده می‌شویم چرا که این دو بازی برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد و می‌توانیم جایگاه خود را در جدول رده‌بندی در پایان دور رفت بهتر کنیم. در دور برگشت نیز با توجه به خودباوری و انگیزه‌ای که بازیکنان بدست آوردند و هماهنگی که در تیم حاکم شده می‌توانیم شرایط بهتری داشته باشید.

وی درباره تعطیلات ایجادشده در رقابت‌های لیگ برتر نیز گفت: اتفاقاتی در ورزش و والیبال ایران رخ می‌دهد که در هیچ‌جای دنیا شاهد آن نیستیم. به این اتفاقات عادت کرده‌ایم زمانی‌که قانون قانون‌گریزی باشد این اتفاقات رخ می‌دهد. تا زمانی‌که نتوانیم آیین‌نامه خوب تدوین کنیم باید شاهد چنین اتفاقات عجیب باشیم. در ورزش ایران تعدادی افراد تاثیرگذار حضور دارند که آن‌ها باعث رخ دادن چنین اتفاقاتی می‌باشد.

سرمربی سایپا در پایان گفت: امیدوارم در دور برگشت با همدلی ایجاد شده میان مدیریت باشگاه، کادر فنی و بازیکنان نتایج درخور شأن باشگاه سایپا را بدست آوریم.

اتفاقاتی در والیبال ایران رخ می‌دهد که در هیچ جای دنیا نمی‌بینیم