دیدار سختی برابر ذوب آهن داریم/ می‌خواهیم پایان خوبی داشته باشیم

خبرگزاری مهر:

محمدرضا اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به دیدار پیش روی مس کرمان در رقابت‌های بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور گفت: مقابل ذوب آهن بازی داریم، این تیم ترکیبی از بازیکنان ملی پوش فعلی و پیشین را در اختیار دارد و از این حیث کاملاً توانمند است طوری که امسال دیدارهای پرقدرتی در لیگ برتر داشت.

وی ادامه داد: در مجموع شاکله اصلی ترکیب ذوب آهن نسبت به سال گذشته حفظ شد، تیم‌هایی که موفق به چنین کاری شوند با هماهنگی خوبی در رقابت‌ها حاضر می‌شوند. این یکی از نقاط قوت ذوب آهن تا به این مرحله از مسابقات بوده است.

سرمربی تیم بسکتبال مس کرمان با بیان اینکه قطعاً تیمی مانند ذوب آهن با اینگونه حضور در لیگ به دنبال قرار گرفتن در جمع بهترین‌ها است، تصریح کرد: همین‌ها باید کافی باشد برای اینکه بگویم دیدار روز پنجشنبه مس کرمان با ذوب آهن دیداری سخت خواهد بود. این دیدار به خاطر مشکل کرونای برخی بازیکنان ذوب آهن در موعد مقرر برگزار نشد و حالا هم در شرایطی برگزار می‌شود که ما تمام دیدارهای ما را انجام داده‌ایم و فقط باید نتیجه همین بازی مشخص شود تا جایگاه نهایی ما هم مشخص شود.

اسلامی با اشاره به عملکرد کلی مس کرمان در این فصل از مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور گفت: سعی ما این بود که با ساختاری حرفه‌ای در مسابقات شرکت کنیم. ترکیبی متشکل از بازیکنان بومی، جوان و با تجربه را تشکیل دادیم که در تمرینات پرتلاش و در مسابقات هم با انگیزه هستند. در دیدارها به حریف و جایگاهش توجهی نداشتیم بلکه بیشتر سعی داشتیم تا بهترین عملکرد خودمان را داشته باشیم. نتیجه اینگونه حرکت هم در دور برگشت مسابقات خیلی خوب خود را نشان داد.

وی خاطرنشان کرد: مس کرمان در مرحله رفت مسابقات مقابل ذوب آهن، سیرجان و خوزستان متحمل شکست شد اما در مرحله برگشت و تا امروز تنها متحمل یک شکست شد که آن‌هم مقابل شهرداری گرگان تیم صدرنشین گروه بود. همین تیم را در مرحله رفت شکست داده بودیم. امیدوارم در دیدار معوقه برابر ذوب آهن هم بتوانیم همین روند را داشته باشیم چون می‌خواهیم پایان خوب و دلچسبی در مرحله مقدماتی لیگ داشته باشیم. البته یکی از بازیکنان خارجی تیم به خاطر آسیب دیدگی شرایط حضور در این بازی را ندارد اما سایر بازیکنان آمادگی خوبی دارند.

سرمربی تیم مس کرمان با اشاره به شرایط کلی برگزاری لیگ بسکتبال تا به این مرحله از رقابت‌ها تصریح کرد: دیدارهای در این مرحله خیلی نزدیک دنبال شد که این نشان می‌دهد تیم‌ها به اوج آمادگی و هماهنگی رسیده‌اند. تلاش و تیم‌ها برای اینکه در مرحله برگشت جایگاه خود را تثبیت کنند خیلی بیشتر بود وحتی در برخی از دیدارها احساسات هم در روند بازی و نتیجه تاثیرگذار شد.

این مربی ابراز امیدواری کرد که رقابت‌های باشگاهی بسکتبال در مرحله بعد خیلی پربارتر و بهتر پیگیری شود.

دیدار سختی برابر ذوب آهن داریم/ می‌خواهیم پایان خوبی داشته باشیم