انتظار از استقلال بیشتر از این است/ نباید برای تیم استرس درست کرد

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتر توانست با یک گل در دیداری خانگی فولاد را شکست دهد تا ۲۸ امتیازی شده و جایگاهش را در جدول حفظ کند. این پیروزی در شرایطی به دست آمد که این دیدار در ابعاد فنی و زیبایی چنگی به دل نمی‌زد و دو تیم ارائه دهنده یک فوتبال محتاطانه مقابل هم بودند.

عباس سرخاب مهاجم سابق و پیشکسوت آبی پوشان در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص اظهار داشت: من هم به شخصه انتظار داشتم استقلال زیباتر و فنی‌تر بازی کند. اما از یاد نبریم فولاد تیمی قدرتمند بود که در فاز دفاعی نظم بسیار خوبی دارد و گل زدن به این تیم کار ساده‌ای نیست. آمارهای فولاد هم بعد از بازگشت نکونام این موضوع را نشان می‌دهد. اما همین که آبی پوشان توانستند ۳ امتیاز حساس این بازی را به حساب خود واریز کنند اتفاق بسیار خوبی بود.

کارشناس فوتبال گفت: فوتبال زیبا خوب است اما قطعاً امتیاز از آن مهم‌تر است و اگر قرار باشد اهم و فی الاهم کنیم، باید پذیرفت کسب پیروزی و کسب ۳ امتیاز مهم‌تر از بازی زیباست.

وی در ادامه بیان داشت: امروز که استقلال شرایط خوبی دارد و در بالای جدول ایستاده نباید برای آنها استرس ایجاد کرد. تیم ۳ بازی دشوار تا انتهای نیم فصل اول دارد و باید همه استقلالی‌ها تلاش کنند در این ۳ بازی بهترین اتفاقات برای این تیم بیفتد.

انتظار از استقلال بیشتر از این است/ نباید برای تیم استرس درست کرد

سرخاب در ادامه بیان داشت: استقلال تا اینجای کار خوب نتیجه گرفته و برای همین تیم‌هایی که قرار است رو در روی آن قرار گیرند با انگیزه بیشتری به میدان می‌روند. اگر کار آبی پوشان تا امروز سخت بود، از امروز کار آنها بسیار سخت‌تر از قبل هم خواهد شد و حفظ این موقعیت تلاش بیشتری را می‌طلبد.

مهاجم پیشین آبی پوشان در خصوص دیدار هفته آینده این تیم بیان داشت: آلومینیوم هم از تیم‌های خیلی خوب این فصل از رقابتهای لیگ برتر است و مجیدی و دستیارانش باید شکست این تیم مقابل نفت را فراموش کرده و فریب این نتیجه را نخورند. اتفاق شاید این شکست انگیزه آنها را برای این حضور در این بازی بیشتر هم بکند.

https://dailybulletin.ir/02/01/2022/%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%b8%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d8%b2-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%82%d9%84%d8%a7%d9%84-%d8%a8%db%8c%d8%b4%d8%aa%d8%b1-%d8%a7%d8%b2-%d8%a7%db%8c%d9%86-%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%d9%86%d8%a8%d8%a7%db%8c/