«بَلیط» و «۵۲ هرتز» پروانه نمایش گرفتند

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا از اداره کل روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی در جلسه اخیر با صدور پروانه نمایش برای فیلم بَلیط به تهیه کنندگی سیدعلیرضا سجادپور وکارگردانی مرتضی رحیمی و ۵۲ هرتز به تهیه کنندگی ابراهیم اصغری و کارگردانی سجاد شهریاری موافقت کرد. فیلم سینمایی ۵۲ هرتز در شورای بازبینی قبلی دیده شده و پس از انجام اصلاحات، پروانه نمایش آن صادر شد.

فیلم سینمایی بَلیط (بلوط) در گروه سینمای کودک و نوجوان در شهرستان‌های اندیکا، مسجد سلیمان، شوشتر، ایذه و اصفهان تصویربرداری شده است. در خلاصه داستان فیلم آمده است: «بَلیطی، کودک خردسال که از قضا یتیم نیز هست و با پدربزرگ خود زندگی می‌کند، مشتاق دیدار مادر است و اهالی محله زندگی مادر را از او مخفی نگه داشته‌اند. صبر بَلیطی لبریز شده و در نهایت شماره تلفنی از مادر خود می‌یابد اما…» 

امیررضا فرامرزی، سوگل طهماسبی، داراب آقاسی زاده، کبری گودرزی، محمود مقامی، رؤیا لطف الله و فرزاد سلطانی در این فیلم بازی کرده اند.

فیلم ۵۲ هرتز نیز درامی اجتماعی و روایتگر سه قصه در هم تنیده شده است که به موضوع تنهایی آدم‌ها می‌پردازد و با یک پایان خوب تمام می‌شود. شقایق فراهانی، امیر غفارمنش، علیرضا استادی ،علیرضا مهران، مهشید جوادی، حمید رشید، علیرضا رسولی، سام حسامی در آن به ایفای نقش پرداختند.

«بَلیط» و «۵۲ هرتز» پروانه نمایش گرفتند