طرح کارت بلیت خبرنگاری همچنان پابرجاست/ اعلام شرایط دریافت کارت

خبرگزاری تسنیم :

– اخبار اجتماعی –

عمار سعیدیان فر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به طرح کارت بلیت خبرنگاری، اظهار کرد: امسال 2 هزار و 794 کارت بلیت خبرنگاری با 400 هزار تومان شارژ به خبرنگاران متقاضی ارائه کردیم؛ به این افراد پیامکی ارسال شد تا به انتخاب خود به یکی از ایستگاه‌های متروی گلبرگ، تئاتر شهر یا صادقیه  مراجعه و کارت جدید خود را دریافت یا شارژ کنند.

 وی با بیان اینکه بررسی‌هایی برای افزایش مبلغ شارژ کارت بلیت در سال آینده در دست انجام است، گفت: طرح ارائه کارت بلیت خبرنگاری همچنان برقرار است و طبق مصوبه شورای  اسلامی شهر تهران، خبرنگاران فاقد خودرو یا خبرنگارانی که طرح ترافیک به آن‌ها تعلق نگرفته، می‌توانند سالی یک‌بار نسبت به دریافت کارت، یا شارژ آن اقدام کنند.

به‌گفته سرپرست معاونت بهره برداری از سیستم‌های حمل و نقل و محدوده‌های ترافیکی، مصوبه مذکور مربوط به‌ سال 99 است که برای سال 1400  توسط شورای شهر نیز مجدداً تصویب شد و برای سال آینده نیز لایحه مذکور در صورت تصویب شورای اسلامی شهر تهران پابر جا خواهد بود.

 وی تصریح کرد: خبرنگاران متقاضی دریافت طرح ترافیک یا تمدید کارت بلیت برای سال 1401، در بازه زمانی که  متعاقباً اعلام خواهد شد در سامانه تهران من ثبت نام خواهند کرد.

کارت بلیت مترو , شهر تهران , شهرداری تهران , شورای شهر تهران ,

تاکید عضو شورای شهر تهران بر صدور بلیت رایگان خبرنگاران از سوی شهرداری تهران

طرح کارت بلیت خبرنگاری همچنان پابرجاست/ اعلام شرایط دریافت کارت