باید تکریم خانواده شهدا و جانبازان به عنوان یک وظیفه در دستور کار مسئولین باشد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، سید صولت مرتضوی روز دوشنبه در جلسه شورای مشاوران وزرا و روسای دستگاه‌های اجرایی در امور ایثارگران، اظهار داشت: پیگیری فرهنگ ایثار و شهادت باعث می‌شود تا قطار انقلاب و مدیریت کشور از ریل پیشرفت و تعالی خارج نشود.

معاون اجرایی رئیس جمهور تصریح کرد: صیانت از آرمان شهیدان، رسالتی است که باید با قوت و جدیت پیگیری کرده و تلاش کنیم ارزش‌های شهیدان را به پدیده‌ای برای رشد و تعالی کشور تبدیل نماییم.

مرتضوی با تجلیل از رشادت‌ها و ایثار شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد: شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی با کمترین هزینه بزرگترین نتیجه را در جغرافیای جهانی رقم زد و ما امروز در تداوم راه شهیدان، وظیفه و رسالت سنگینی بر عهده داریم.

معاون اجرایی رئیس جمهور با قدردانی از تلاش‌های انجام شده برای تجلیل و خدمت رسانی به جامعه ایثارگری و خانواده معظم شهیدان، اظهارداشت: تکریم خانواده شهیدان و جانبازان وظیفه ای است که همه مسئولین باید همواره در برنامه‌ها و دستور کار خود داشته باشند.

وی افزود: معتقدم حضور در جمع خانواده شهیدان اثر تربیتی دارد و خدمت رسانی و قدردانی از صبر و فداکاری فرزندان و همسران شهدا موجب روحیه و برکت است.

مرتضوی با تاکید بر لزوم حمایت از حقوق ایثارگران، گفت: باید تدابیری اتخاذ شود تا ایثارگران عزیز در دستیابی به حقوق خود مشکلی نداشته باشند.

دراین جلسه تعدادی از مشاوران وزرا در سخنانی دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود را برای تقویت ساختار حوزه ایثارگری و حمایت از حقوق ایثارگران مطرح کردند.

باید تکریم خانواده شهدا و جانبازان به عنوان یک وظیفه در دستور کار مسئولین باشد