تیر آمریکا علیه اسلام انقلابی با مجاهدت‌های مدافعان حرم به سنگ خورد

خبرگزاری ایرنا :

بیژن نوباوه وطن در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا در پاسخ به بیانیه موهن میر حسین موسوی علیه مدافعان حرم و حافظان امنیت با مغرضانه خواندن ادعاهای وی اظهار داشت: تشکیل داعش برای مقابله با اسلام انقلابی آخرین تیر آمریکا برای مقابله با اسلام واقعی و انقلابی بود که با مجاهدت‌های رزمندگان جبهه مقاومت و نقشی که جمهوری اسلامی ایران در این زمینه بازی کرد این تیر به سنگ خورد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: تشکیل داعش و حمایت از آن نه تنها برای آمریکا نتیجه و ثمره‌ای نداشت بلکه این تقابل در نهایت به نفع جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت تمام شد.

نوباه‌وطن گفت: تشکیل داعش یک شمشیر دولبه بود از یک سو آمریکا با تشکیل این گروه تروریستی به دنبال ترسیم یک نقش خشن از اسلام بود و از سوی دیگر با ایجاد این گروه سعی در ایجاد رعب و وحشت در سطح منطقه داشت.

وی خاطرنشان کرد: رهبران داعش و جمله ابوبکر البغدادی توسط سازمان سیا آموزش داده می‌شدند و حمایت‌های زیادی از نظر نظامی و مالی از این گروه تروریستی از طرف آمریکا و انگلیس به عمل می‌آمد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا هزاران میلیارد دلار در حمایت از داعش هزینه کرد، افزود: علاوه بر جمهوری اسلامی ایران و ملل مسلمان منطقه،کشوری مثل روسیه نیز برای مقابله با داعش وارد معرکه شد و ایران توانست این کشور را نیز با خود در این جبهه همراه سازد.

نوباوه‌ وطن تصریح کرد: امروز همه کشورهای مسلمان و حتی کشورهای غیر مسلمان، از جبهه مقاومت در مقابل با داعش حمایت می‌کنند چرا که داعش نه تنها برای مسلمانان بلکه برای کشورها و ملل غیرمسلمان نیز یک خطر بالقوه و بالفعل به شمار می‌رفت.

وی خاطرنشان کرد: پیروزی جبهه مقاومت بر داعش و حامیانش یک پیروزی بزرگ بود چرا که غرب و آمریکا تمام توان خود را برای حمایت از این گروه تروریستی به‌کار گرفته بود و طبیعی است که امروز سعی کند تا این پیروزی بزرگ جبهه مقاومت را مخدوش کند و وارونه جلوه دهد چرا که پیروزی جبهه مقاومت بر داعش همانقدر که به کام ملل آزاده دنیا شیرین است که به کامه حامیان این گروه تروریستی تلخ و  آنها نمی‌توانند این شکست  را تحمل کنند.

تیر آمریکا علیه اسلام انقلابی با مجاهدت‌های مدافعان حرم به سنگ خورد