فرمانده ارتش به سردار اشتری تبریک گفت

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز جمعه ایرنا از روابط عمومی ارتش، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در بخشی از این پیام تبریک نوشت: تصویب طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران از سوی فرمانده معظم کل قوا ( مدظله العالی) برای مجموعه غیور و ایثارگر انتظامی با پیشینه و سابقه درخشانی که در طول تاریخ شکل گیری خود داشته، محصول خدمات و جانفشانی‌های سترگ و مثال زدنی درحفظ امنیت و خدمت به مردم بوده و نشانگر ظرفیت‌های بالای آن سازمان واشراف و عنایت ویژه امام خامنه ای عزیز ( مدظله العالی) به  تحولات مورد نیاز، متعالی و رو به جلوست.

وی افزود: ابلاغ این ساختار، رخدادی مهم و سرآغازی دیگر برای توسعه امنیت و خدمت رسانی گسترده تر به مردم شریف بوده و به عنوان نقطه عطف و برگ زرینی در تاریخ پرافتخار همرزمان عزیز در فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران  خواهد شد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: اینجانب ضمن تبریک تدبیر ارزشمند رهبر معظم انقلاب اسلامی وفرماندهی کل قوا، توفیق روز افزون جنابعالی و همه همکاران خدومتان را در  فرماندهی کل انتظامی، تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای امام خامنه ای عزیز ( مدظله العالی) از درگاه الهی خواستارم.
 

پیام تبریک رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به سردار اشتری

همچنین سرتیپ بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پیامی به  فرمانده کل نیروهای انتظامی جمهوری اسلامی ایران بیان کرد:  برادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری، با احترام  عنایت و لطف فرماندهی معظم کل قوا در ارتقاء سطح نیروهای انتظامی که حاصل مجاهدت و ایثار کارکنان  خدوم و مجاهد فی سبیل الله و شهادت هزاران شهید والامقام می باشد را به حضرتعالی ، فرماندهان و آحاد کارکنان ناجا تبریک و تهنیت عرض می کنم .

وی افزود: بدیهی است که مسئولین و مردم بزرگوار ایران اسلامی با حمایت از این تحول ساختاری در مجموعه خدوم نیروهای انتظامی ، تحول کیفی در رفتار و خدمت رسانی بیشتر و بهنگام پلیس بویژه تلاش گسترده در حاکمیت نظم ، امنیت و ارزش‌های اسلامی در جامعه را خواستارند .

سرتیپ کارگر اظهار کرد: ان شاءالله در پناه خداوند متعال و الطاف بقیه الله الاعظم حضرت مهدی(عج) و پیروی از صراط مستقیم حضرت امام خمینی(ره) و فرامین مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) موفق و موید باشید .

به گزارش ایرنا، بر مبنای طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا به دو مجموعه سازمان اطلاعات و پلیس امنیت عمومی تبدیل شده و دانشگاه علوم انتظامی امیـن به دو دانشگاه جــامع تحصیلات تکمیلی و دانشگاه تـربیت افسری و تربیت پلیس و همچنین معاونت علوم، تحقیقات و فناوری و دفتر همکاری های مردمی و پلیس افتخاری ایجاد می شود.

همچنین در این طرح  معاونت اجتماعی ناجا به معاونت فرهنگی و اجتماعی تبدیل و محل سازمانی فرماندهی انتظامی استان ها ارتقاء می‌یابد.

فرمانده ارتش به سردار اشتری تبریک گفت