محورهای اصلی استان کردستان مسدود شد

خبرگزاری تسنیم :

– اخبار استانها –

سرهنگ عیسی گوهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندجاز انسداد محورهای استان خبر داد و اظهار داشت:مسیر‌های ارتباطی بانه به سقز، سقز به بوکان، سقز به مریوان، سروآباد به اورامان و سروآباد به کامیاران،مریوان به اورامان، سنندج به دیواندره و دیواندره  به سقز به دلیل بارش سنگین برف کاملا مسدود شده و از تردد خورد‌ها در این مسیر جلوگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه برای تردد خورد‌های کشنده نیز محدودیت‌هایی در برخی محور‌های مواصلاتی اعمل شده است، افزود: تردد کشنده در مسیر‌های سقز به دیواندره، سنندج به دیواندره و بیجار به دیواندره ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان کردستان از لغو بلیط اتوبوس تمام مسافرانی که قصد مسافرت از کردستان به استا‌ن‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی داشتند خبر داد و گفت: مسافرانی هم که از شهر‌های اهواز، کرمانشاه و تهران به مقصد این استان‌ها سفر کرده بودند، در سنندج و بیجار اسکان یافته تا با بهبود شرایط، به سفر خود ادامه دهند.

بارش برف سبب تعطیلی مدارس و انسداد راه‌ها در استان کردستان شد
مدارس استان کردستان فردا تعطیل شد

وی با هشدار درباره مسافرت در محور‌های مواصلاتی استان تا روز سه‌شنبه تاکید کرد: تردد دیگر محور‌های مواصلاتی کردستان نیز بدون زنجیر چرخ میسر نیست.

گوهری تاکید کرد: رانندگان و مسافران از سفر‌های غیرضروری حتما خودداری کرده و در صورت ضرورت سفر، تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

486/ ع

محورهای اصلی استان کردستان مسدود شد