هوای اصفهان۳درجه سردتر می‌شود/استمرار آلودگی هوا تا پایان هفته

خبرگزاری مهر:

ابراهیم هنرمند در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به بررسی نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان طی سه روز آینده اظهار داشت: بررسی این نقشه‌ها بیانگر استقرار جوی نسبتاً ناپایدار بر روی استان در بعد از ظهر امروز است.

وی افزود: بر این اساس در اکثر مناطق استان اصفهان آسمان قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر همراه با وزش باد نسبتاً شدید تا شدید پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه بارش پراکنده باران در نیمه غربی و شمال استان نیز دور از انتظار نیست، ابراز داشت: در گردنه‌ها نیز کولاک برف و مه آلودگی دور از انتظار نیست.

وی با اشاره به بازگشت جو پایدار به استان اصفهان از فردا گفت: با افزایش غلظت آلاینده‌ها در کلانشهر اصفهان و مناطق صنعتی کاهش کیفیت هوا و دید افقی در ساعات اولیه روز را خواهیم داشت.

هنرمند در خصوص وضعیت دمایی استان اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده نیز ابراز داشت: در این بازه زمانی میانگین دمای استان بین یک تا سه درجه سانتی‌گراد کاهش خواهد یافت.

وی تصریح کرد: بیشینه و کمینه دمای هوا در کلانشهر اصفهان بین ۱۷ و یک درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با اشاره به گرم‌ترین و سردترین نقطه استان اصفهان در ۲۴ ساعت آینده نیز افزود: در این بازه زمانی خور و بیابانک با دمای ۱۸ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین و فرودگاه شهید بهشتی با دمای هشت درجه سانتی‌گراد سردترین نقطه استان پیش بینی شده است.

هوای اصفهان۳درجه سردتر می‌شود/استمرار آلودگی هوا تا پایان هفته