شهید حاج “قاسم سلیمانی” با ادامه مسیر شهدا جاودانه شد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی روز جمعه در آیین یادواره افلاکیان روستای وفس از توابع شهرستان کمیجان، افزود: شهید در امتداد مسیر شهدای گران‌سنگ جنگ تحمیلی حرکت کرد و یاد و خاطره این شهید والا مقام برای همیشه در کشور و جهان جاودانه شد.

وی ادامه داد: با احیا و حفظ نام شهدا خط شهید و شهادت در جامعه باقی می‌ماند و ماموریت شهدا با شهادت در طول تاریخ ادامه پیدا می‌کند. 

رییس بنیادشهید و امور ایثارگران گفت: احیا و حفظ نام شهدا ادامه خط شهید و شهادت است و برگزاری یادواره شهدا، سبب احیا و حفظ نام شهدا و یادآوری قهرمانی آنان در جامعه می‌شود.

قاضی زاده هاشمی افزود: شهدا یک انسان عادی بودند که با توجه به خدا واجد قدرت‌های فوق العاده ای شدند که می‌توانند چراغ راه باشند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: انسان‌ها در طول زندگی تلاش می‌کنند و مسیری را طی می‌کنند تا به یک نقطه‌ای در آینده دست یابند.

وی ادامه داد:  شهدا از جمله کسانی هستند که مرگ آنها تاجرانه بود و آنگونه نبود که بیهوده بمیرند بلکه شهادت آنان همراه با کمال است.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران الگو دهی به جامعه را از جمله اقدامات شهدا دانست گفت: در یادواره شهدا تلاش می‌شود مسیر شهدا به جوانان معرفی و به عنوان الگو مورد توجه مردم قرار گیرد. 

وی بیان کرد: در بسیاری از گرفتگی ها، مسایل و مشکلاتی که شیعیان در جهان پیدا می‌کنند، شهدا در گره گشایی و بازکردن مسیرها نقش مهمی دارند و وقتی یک بن بست ایجاد می شود شهدا برای حصول نتیجه مسیر را نشان داده و بن بست ها را کنار می زنند. 

رییس بنیادشهید و امور ایثارگران خاطر نشان کرد: شهدا به ملت ایران راه ایثار و شهادت را نشان می‌دهند و مردم ایران به جهان این راه را نشان می دهند و ملت ایران در مکتب امام حسین(ع) پرورش یافته اند.

در این آیین از خانواده شهدای جاویدالاثر وفس با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و استاندار مرکزی تقدیر شد.

استان مرکزی هفت هزار و ۲۰۰ شهید والامقام تقدیم انقلاب کرده است.

شهید حاج “قاسم سلیمانی” با ادامه مسیر شهدا جاودانه شد